Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Fc Royal Cheb  7  vs.  Duha Aš  0

První zápas, který se hrál s teamem Duha Aš byl jasně v režii chebského týmu, který nedovolil soupeři takřka nic. Tým táhla útočně laděná první čtyřka a hned se začalo z ostra. Už od začátku měl Royal tlak, který logicky vyhustil v gól, který dal Fedorek ! Duha se nestihla ani zorientovat a jejich gólman lovil míč ze sítě už po druhé, gól dal opět aktivní Fedorek. Bylo jasně vidět, kdo byl na hřišti pánem. Duha se jen zmohla na pokusy zdálky, které výborně kryl Bůřa. A  jelo se dál, po krásné kombinaci zakončoval Eisenreich, kterému připravil balón Kříž. Duha nevěděla co na aktivní Royal hrát, zejména první čtyřka si u nich dělala den otevřených dveří. Po další pěkné kombinaci se prosadil po druhé v zápase Eisenreich a bylo vystaráno, team  kontroloval průběh. Konečnou podobu prvního poločasu skóre určil Kříž na krásných 5:0 pro chebské. Druhý poločas Royal rapidně ubral a spíše se hrou jen bavil, 6. branku vsítil Ščislák a o chvilku později dal poslední gól obránce Simír !

Branky : 2 Fedorek, 2 Eisenreich, Kříž, Ščislák, Simír.

 

Fc Royal Cheb  3  vs.  Fc Gunners  2

Druhý zápas to už byla jiná káva, o  tak hladkém průběhu jako v prvním utkání,  si museli hráči Royalu nechat jenom zdát. Proti nám stál kvalitní soupeř Fc Gunners. Zápas začal v poklidném tempu, oba celky se oťukávali až do chvíle co po pumelici Ščisláka se k odraženému dostal jeden z obránců Gunners a nechtěně nastřelil útočícího Kříže a míč skončil v síti! Po té zápas dostal enormní náboj, hra byla nahoru-dolu a diváci si přišli na své. Ale co naplat, po zmatku obrany Royalu se k míči dostal soupeř a nekompromisně toho využil - 1:1 po prvním poločase. Druhý poločas pokračoval tak, jak skončil ten první. Po parádní akci, kterou zakončil hráč Gunners nekompromisní dělovkou pod víko. Team Royal musel útočit, a tím se pro hosty otevírala obrana k brance, ale žádný gólem neskončil, buď střelou mimo, nebo to výborně vychytal Bůřa. Zbývaly 2 minuty do konce, a stav byl stále nepříznivý. Náhle Buřič chytil dělovku soupeře a založil útok, který po nádherné kombinaci zakončil Kříž !  Nedáš dostaneš, radost byla veliká. Do konce zápasu chybělo 40 sekund a už to vypadalo, že match spěje k remíze, ale po krásném úniku obránce Eisenreicha, který si doslova vychutnal gólmana otočil zápas na 3:2 pro Royal ! Zápas sme si pohlídali a mohli slavit ukořistění druhých, ale velmi ceněných 3 bodů !

Branky : 2 Kříž, Eisenreich.

 

Fc Royal Cheb  3  vs.  Markéta Cheb  2

Třetí, a zároveň poslední zápas v dnešním dni jsme odehráli s celkem Markéta Cheb. Zápas začal a Royal se snažil kontrolovat hru po pěkné akci, kterou  zakončoval Simír ! Poté umístěnou střelou zakončoval Eisenreich, stav byl tedy 2:0 vypadalo to na poklidný zápas, ale hosté se i za stavu 0:2 nevzdali a odměnou jim byl dost kuriózní gól. Po přímém kopu se míč několikrát odrazil až na nohu soupeře do prázdné brány. Team Royal i tak hrál dál po neproměněné šanci, ale pykal po dobré akci se prosadili hosté a kombinací srovnali do prázdné brány. Royal musel znovu začít hrát a hlavně útočit… V roli spasitele se ukázal Fedorek, jenž přízemní střelou k tyči osud utkání rozhodl! Zakončil tak skvostnou neděli, kdy team Fc Royal vyhrál všechna svá utkání a prozatím vede svou skupinu A !!!

 

Branky : Simír, Eisenreich, Fedorek.

 

ŽK za zápasy : 1 Fedorek, 1 Simír, 1 Knižka, 1 Buřič.

ČK za zápasy : ---

Zranění : Žádné.

                                                                                                              Zpracoval : Prokop Lukáš